
Spot rotund negru montat la suprafață, rotativ și înclinabil - Dox
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spot modern. Potrivit doar pentru interior (IP20). Reglabil cu un dimmer extern (nu este inclus în pachet). Sursa LED economică inclusă în pachet.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 22 W |
| Temperatură de culoare | 2200-3000 K |
| Flux luminos total | 320 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 95 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 40 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | XIRAX Lucide |
| Producător | Lucide |

Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, smart, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Smart, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită