
Lampă spot LOGAN 3xE14/40W/230V
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 88.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED, Halogen |
|---|---|
| Stil | Retro |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E14 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | LOGAN Milagro |
| Producător | Milagro |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
În stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită