Eglo 98324 - Plafonieră LED dimabilă LANCIANO LED/36W/230V cu DO
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Culoarea luminiiRece
TipPlafonieră
LocDormitor/Cameră de zi
FuncțieTehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda
FormăRotund
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei36 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei36 W
Echivalent cu un bec convențional225 W
Temperatură de culoare3000-5000 K
Flux luminos total3300 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Durata medie de viață a sursei25000 h
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție60 luni
StilAltele
Consumul total de energie al corpului de iluminat36 W