Utilizator mulțumit
Aveam nevoie de un astfel de raft pentru baie.
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 101,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Vă plac feluritele geluri de duș, bureții naturali și artificiali, dar nu aveți unde să le depozitați, astfel încât să le puteți folosi eficient la duș? Achiziționați acest raft ușor de montat și veți avea întotdeauna la îndemână produsele preferate.
| Lăţime: | 28 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 15 cm |
| Înălţime: | 55 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Gri |
| Material | Metal |
| Producător | 4-Home |
Recenzii ale utilizatorilor
Aveam nevoie de un astfel de raft pentru baie.
Arată foarte bine.
Poliția este excelentă.

275×23×31 cm, de colț

203×26×35 cm, dreaptă
Livrare gratuită