
Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii fotoliu triplu (l. 180 - 230 cm)
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuităSetul de familie din frotir este compus din: 2x prosoape 70 x 140 cm 4x prosoape 50 x 100 cm Setul mare de prosoape de baie într-o nuanță plăcută de verde cu bordură simplă va fi un accesoriu practic și frumos pentru igiena familiei de zi cu zi. Cel mai plăcut sentiment este ca, după duș, să vă înveliți într-un prosop moale. Setul este confecționat din bumbac 100%, care este plăcut la atingere și, datorită gramajului ridicat de 500 g/m2, prosoapele absorb foarte bine apa. Setul poate fi completat cu covorașul de baie din aceeași colecție. Material: frotir din bumbac 500 g/m2 Recomandare spălare: 60 °C
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Seturi | Seturi |
| Motiv | Unicolor |
| Dimensiuni | 50 x 100 cm + 70 x 140 cm |
| Nr. bucăţi în set | 6 |
| Spălare recomandată | 60 °C |
| Design | Unicolor |
| Gramaj | 500 g/m² |
| Model | Unicolor |
| Proprietăţi | Universal |

-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi

Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi
Set
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi

Din metal, din sticlă
Livrare în peste 1 zi