Azzardo AZ3347 - LED iluminare oglindă baie EPSILON LED/18W/230V IP44
Epuizat
Specificații
Cu  protecție  ip44Da
StilAltele
TipIluminat pentru oglindă
LocBaie
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP44
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei18 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei18 W
Echivalent cu un bec convențional110 W
Temperatură de culoare3000 K
Flux luminos total1530 lm
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat18 W
SeriesEPSILON Azzardo
ProducătorAZZARDO
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54