
399 RON
Cearceaf de pat, densitate 800TC - Alb
Fără elastic
Livrare gratuităCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 127,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Alegeți cearceaful potrivit pentru un confort perfect în timp ce dormiți. Veți îndrăgi cearceaful de bumbac jersey datorită materialului delicat și respirabil. Avantajul este o întreținere ușoară. Cearceafurile sunt prevăzute cu elastic cusut în tiv.
| Tip fixare | Cu elastic |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Culoare | Roz |
| Dimensiuni | 200 x 220 cm |
| Greutate | 135 g/m2 |
| Mărime | 200 x 220 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat dublu prelungit |
| Uscător de rufe | Nu |
| Producător | Bellatex |

Fără elastic
Livrare gratuită