
Perdea colorată MONNA turcoaz, 135 x 260 cm set 2 buc
Descrierea produsului
Subțiri ca o pânză de păianjen - așa arată perdelele de voal din colecția modernă MONNA. Perdelele turcoaz care permit pătrunderea luminii se vor potrivi în orice cameră, chiar și în dormitor. Sunt confecționate din poliester 100% plăcut la atingere și foarte rezistent. Se agață ușor datorită inelelor încorporate. Disponibile la bucată sau în set avantajos de 2 bucăți.
Specificații
| Aspect | Voal |
|---|---|
| Margine inferioară | Dreaptă |
| Tip prindere | Bara de perdea |
| Tip | Francez |
| Gramaj | 70 g/m² |
| Tip accesorii | Accesorii pentru camera copiilor |
| Mod de fixare | Inele Ø 4 cm |
| Nr. bucăţi în set | 2 |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Culoarea | Turcoaz |
| Motiv | Unicolor |
| Dimensiunile draperiilor | 135 x 260 cm |
| Lățime | 135 cm |
| Înălțime | 260 cm |
| Model | Unicolor |
| Material | Poliester |
Cele mai bune produse de la deDoma.ro


Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii fotoliu triplu (l. 180 - 230 cm)
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Coroniţă de primăvară cu flori din lemn şi ouă 30 cm
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Preş din cauciuc Compos Doormat 40 x 80 cm
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Coroniță din flori din lemn cu mărgele 30 cm
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Bol termo cu capac OLIVES 3,5 l
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Prosoape de bucătărie din bumbac egiptean MAIA mix, 50 x 70 cm, 9 buc
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Protecţie elastică pentru saltea cu fermoar Alba 160 x 200 cm
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Fondue Collezione Bianca 6 piese, BANQUET
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi
Set prosoape bucătărie vafelă BUCHETE DE LEVĂNDULĂ 50 x 70 cm 6 buc
Set
Livrare în peste 1 zi
Statie meteorologica bavareza
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
Ulcior de lapte din otel inoxidabil 145 ml, BANQUET
Din inox, Cratițe pentru lapte, - o piesă
Livrare în peste 1 zi
Set tacâmuri inox APETIT DESTINI, 24 piese
- 24 piese
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 1 zi
Aspirator mecanic Quick Floor pentru covoare si podele
Livrare în peste 1 zi
Huse care se întind foarte bine NIAGARA smântânii fotoliu (l. 70 - 110 cm)
-elastice
Livrare în peste 1 zi
Râşniţă de cafea Lavender, BANQUET
Manuală
Livrare în peste 1 zi
Tacâmuri inox BLACK LUXURE, 24 piese
- 24 piese
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
