
Pled de damă cu franjuri TRANDAFIRI 125 x 150 cm
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 ziSubțiri ca o pânză de păianjen - așa arată perdelele de voal din colecția modernă MONNA. Perdelele de culoare verde măzăriu care permit pătrunderea luminii se vor potrivi în orice cameră, chiar și în dormitor. Sunt confecționate din poliester 100% plăcut la atingere și foarte rezistent. Agățarea se face cu ajutorul cerculețelor de culoarea bronzului. Se agață ușor datorită inelelor încorporate. Disponibile la bucată sau în set avantajos de 2 bucăți.
| Margine inferioară | Dreaptă |
|---|---|
| Tip prindere | Bara de perdea |
| Tip | Francez |
| Stil | Modern |
| Aspect | Voal |
| Spălare recomandată | 30 °C |
| Material | Poliester |
| Gramaj | 70 g/m² |
| Tip accesorii | Accesorii pentru camera copiilor |
| Culoarea | Verde |
| Model | Unicolor |
| Mod de fixare | Inele Ø 4 cm |
| Lățime | 135 cm |
| Înălțime | 260 cm |
| Motiv | Unicolor |
| Dimensiunile draperiilor | 135 x 260 cm |

Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 1 zi
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc

Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi

Set
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din metal, din sticlă
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi