Recomandăm
FARO 70687 - Aplică LED exterior SUNSET 2xLED/3W/230V IP54
525,9 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 525,9 RON
- 17.11.2025 - 525,9 RON
- 07.11.2025 - 245,9 RON
- 19.09.2024 - 261,9 RON
- 24.07.2024 - 302,9 RON
- 15.01.2024 - 343 RON
Descrierea produsului
Instalare ușoară.Datorită tehnologiei LED veți economisi energie cu până la 80%.Aplica LED de exterior este ideală pentru iluminarea terasei și a grădinii.
Specificații
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 520 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | SUNSET Faro |
| Producător | FARO Barcelona |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

180,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
241,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
152,9 RON
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
129,99 RON
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
121,9 RON
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
279,91 RON
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
139,9 RON
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
129,9 RON
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
687,9 RON
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
728,9 RON
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
646,9 RON
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
595,9 RON
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
595,9 RON
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
253,9 RON
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
109,9 RON
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
275,9 RON
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
322,9 RON
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
162,9 RON
Eglo 97127 - LED numar de casa cu senzor ARDIANO 2xLED/5,6W/230V
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită































