
HOMCOM Oglindă de Baie 60 x 80 cm Oglindă Decorativă de Perete cu Ramă Metalică și Cârlig Ușor de Agățat pentru Sufragerie, Hol, Intrare - Negru | Aosom Romania
Cu ramă, din metal
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Oglindă de design cu iluminare LED.Datorită gradului ridicat de protecție IP, este potrivită pentru baie.Funcție de încălzire împotriva aburirii.
| Cu iluminare | Da |
|---|---|
| Tip | Oglindă încălzită/Oglindă cu iluminare |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 17 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 17 W |
| Temperatură de culoare | 6400 K |
| Flux luminos total | 600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17 W |
| Series | LED MIRROR, HEATED MIRROR V-Tac |
| Producător | V-Tac |

Cu ramă, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Ovală, cu ramă

Ovală, cu ramă

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, ovală
În stocLivrare gratuită
Ovală, cu ramă

Ovală, cu ramă

Ovală, cu ramă

⌀ 60 cm, rotundă, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Ovală, cu ramă

Ovală, cu ramă, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Rotundă, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, ovală
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Rotundă, cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ovală, cu ramă

70×50 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
80×60 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

70×50 cm, dreptunghiulară, cu iluminare

Rotundă, cu ramă

Rotundă, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Rotundă

Rotundă, cu ramă

Rotundă, cu ramă

Ovală, cu ramă

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Rotundă, cu ramă

Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc