






Lampă LED pentru copii pentru priză. Lampă are un consum energetic redus, ceea ce o face potrivită pentru iluminatul pe tot parcursul nopții. Oferă copiilor un sentiment de confort și siguranță. Comutatorul se află pe corpul luminii. Becul este inclus în pachet. Toate luminile Dalber trec teste de siguranță și sunt fabricate din materiale foarte rezistente.Dispozitivul nu este o jucărie!
| Soclu | E14 |
|---|---|
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,5 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea de intrare a sursei | 0,5 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Veioză pentru priză |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,5 W |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Series | MOON Dalber, SOCKET Dalber |
| Producător | Dalber |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită