
Philips - LED RGB Proiector exterior Hue DISCOVER 2xLED/15W/230V IP44
- montare sol, de 230V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați o atmosferă perfectă cu ajutorul corpurilor dimmabile Philips Hue. Bucurați-vă de lumini plăcute întunecate în nenumărate culori sau luminați colțurile întunecate ale grădinii pentru un sentiment plăcut. Cu Philips Hue, grădina ta se trezește din întuneric în culorile tale preferate, evocând un apus de soare romantic, o zi jucăușă sau orice altceva ai spune. De asemenea, merită să încercați scenele presetate originale, conform aplicației Philips Hue. Aplică perete LED din gama Hue Daylo. Poate fi conectat la Bridge Hue existent pentru a obține toate caracteristicile. Reglarea temperaturii de iluminat de la 2000 K la 6500 K. Reglare largă, alegere de 16 milioane de culori. Clasa de protecție IP44 - carcasa de înaltă calitate protejează lumina din grădină de umiditate și praf. Setarea timpului de iluminare, automat sau manual. Corpul de iluminat este realizat din aluminiu de înaltă calitate și sticlă temperată. Funcționează cu Amazon Alexa pentru controlul vocal (Echo / Echo Dot și Hue Bridge necesare vândute separat), Apple HomeKit și Google Assistant.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Iluminat inteligent/Tehnologie LED/RGB |
| Loc | Grădină și alei |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 80 W |
| Temperatură de culoare | 2000-6500 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Stil | Altele |
| Series | OUTDOOR WALL WACA Philips |
| Producător | Philips |

- montare sol, de 230V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită

De perete, de 24V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
- montare sol, de 24V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită