Steinel 035846 - Plafonieră LED cu senzor RS PRO LED/26W/230V 3000K
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Planta poate fi amplasată pe tavan sau pe perete.Detecția senzorului 1 - 8 m (360°). Sensibilitatea senzorului 2-2000 lx.Setare timp 5 sec până la 15 min.Funcția de reglare a intensității luminii 10 - 20% și pentru timpul de iluminare 10/30 min. sau toată noaptea.Sistem de răcire activ Thermo Control.Conexiune wireless 868 MHz între luminile individuale (grupuri de lumini).Setare convenabilă cu ajutorul telecomenzii (nu este inclusă).
Specificații
ProducătorSteinel
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu