Bec LED Philips Hue WHITE FILAMENT ST72 E27/7W/230V 2100K dimabil
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Specificații
SocluE27
Puterea de intrare a sursei7 W
Durata medie de viață a sursei15000 h
Temperatură de culoare2100 K
Flux luminos total550 lm
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă/Iluminat inteligent
Echivalent cu un bec convențional40 W
Tensiune230 V
Numărul ciclurilor de comutare50000 ON/OFF
Tip de becST72
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Culoarea luminiiAlb cald
Numărul de bucăți din ambalaj1
TipBec filament/Bec LED
Perioadă de garanție36 luni
StilVintage
SeriesWHITE AMBIANCE Philips Hue, WHITE BULBS Philips
ProducătorPhilips
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu