


Creați atmosfera perfectă cu luminile reglabile Philips Hue. Iluminare eficientă din punct de vedere energetic, controlabilă de la distanță, care vă ajută să obțineți condițiile ideale de iluminare, adaptate preferințelor, activităților sau stării dumneavoastră de spirit. Bec LED reglabil Philips Hue FILAMENT E27, independent Temperatura de culoare 2100K Controlabil prin Bluetooth Compatibil cu sistemele Amazon Alexa și Apple Homekit Găsiți mai multe informații despre sistemul HUE în articolul nostru.
| Soclu | E27 |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2100 K |
| Flux luminos total | 550 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Tip de bec | ST72 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tip | Bec filament/Bec LED |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Vintage |
| Series | WHITE AMBIANCE Philips Hue, WHITE BULBS Philips |
| Producător | Philips |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită