

Material 100% bumbac Greutate: 750 g/m2 Culoare Azuriu Dimensiune 50 x 75 cm Specificații Cu bordură elegantă Spălare max. la 60 °C Uscare în mașină la temperatură medie Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice Pentru o finețe, moliciune și absorbție de lungă durată, nu este recomandat să folosiți balsam
| Sortiment | De baie |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Seturi | O piesă |
| Culoare | Albastru |
| Gramaj | 750 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata | 60 °C |
| Greutate | 0,3 kg |
| Executie | Monocrome |
| Model | Cu motiv |
| Dimensiune | 50 x 75 cm |
| Forma mobilierului | Cu margini |
| Tipul de locatie | De baie |
| Set | Bucati |
Recenzii ale utilizatorilor
un covor bun multumesc
Achiziționat de la ComodAcasa.ro

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc