Utilizator mulțumit
Clătita este excelentă, am comandat-o deja de 3 ori.
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 59,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Ghiveciul RATOLLA mită perfect împletitura de ratan și cu siguranță că va da viață oricărei camere, terase sau exteriorului casei. Este fabricat din plastic rezistent de calitate.
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 17 cm |
| Înălţime: | 17 cm |
| Material | Plastic, Ratan |
|---|---|
| Tip | Clasice |
| Culoare | Bej |
| Amplasare | De interior |
| Volum | 12 l |
| Producător | 4-Home |
Recenzii ale utilizatorilor
Clătita este excelentă, am comandat-o deja de 3 ori.

Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită
Din lemn, de exterior, clasică
În stocLivrare gratuită