

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 119.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Tip | Aplică de exterior |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 12500 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,5 W |
| Series | CHICAGO Polux |
| Producător | Polux |

De perete, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 12V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită