









Material 70% fibră de bambus | 30% bumbac Greutate: 500 g/m2 Culoare Gri Dimensiune 50 x 90 cm Specificații Cu o bordură elegantă Cu agățătoare Certificat Oeko-Tex Standard 100 Spălare max. la 60 °C Uscare în uscător la temperatură medie Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice Pentru o finețe, moale și absorbție de durată, nu este recomandat utilizarea balsamului Inspirați-vă în continuare Prosoape mici din bambus Prosoape mici Prosoape Baie Prosoape mici carrara Prosoape mici adam
| Material | Bumbac, Bambus |
|---|---|
| Seturi | O piesă |
| Motiv | Unicolor, Animal |
| Culoare | Gri |
| Gramaj | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata | 60 °C |
| Gramaj ridicat | Da |
| Catuse | Da |
| Dimensiune | 50 x 90 cm |
| Pret | 25 - 33 Lei |
| Model | Cu motiv |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc