Recomandăm
Epuizat
Zondo Masă de cafea Punkto Typ 14. 779121
806 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 749 RON
- 01.02.2024 - 749 RON
Descrierea produsului
Masă de cafea dominantă pe picioare masive. Materialul este laminat DTD, marginile sunt lipite cu benzi ABS, finisajul fiind lemnul de stejar sonoma.
Specificații
| Formă | Dreptunghiulare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar sonoma |
| Lățime | 135 cm |
| Greutate | 28.2 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Material | Din lemn |
| Tip | Fără raft inferior |
| Sticlă | Fără sticlă |










![Mazzoni VIVA MAT Bej [Super Mat / Anti-fingerprint] - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI CAȘMIR](https://static.biano.ro/i/product/180-180/6c/24/ec/d1ea4a5ebca43702b2b14eecc5bab1a95b2c003e-mazzoni-viva-mat-bej-super-mat-anti-fingerprint-masuta-de-cafea-moderna-cu-rafturi-casmir.jpg)




