Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 1.050 RON la 1.340 RON:
Comodă Kraz KK2. 779468
Dimensiuni 97×88×46 cm
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 1.050 RON până la 1.340 RON:
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.195 RON
- 22.05.2026 - 1.195 RON
- 04.02.2026 - 1.145 RON
- 20.01.2026 - 1.065 RON
- 22.08.2025 - 1.063,5 RON
- 04.08.2025 - 1.045,66 RON
- 26.07.2025 - 1.039 RON
- 28.05.2025 - 1.108 RON
- 15.05.2025 - 1.091 RON
- 14.03.2025 - 1.089 RON
- 01.03.2025 - 1.086 RON
- 25.05.2026 - 1.050 RON
- 22.05.2026 - 1.050 RON
- 04.02.2026 - 950 RON
- 20.01.2026 - 950 RON
- 22.08.2025 - 950 RON
- 04.08.2025 - 950 RON
- 26.07.2025 - 950 RON
- 28.05.2025 - 950 RON
- 15.05.2025 - 950 RON
- 14.03.2025 - 950 RON
- 01.03.2025 - 950 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Comoda Kraz masivă cu caracter rustic și patru sertare. Are picioare și plinte sculptate decorativ. Sertarele au mânere din metal. Este fabricată din combinația de pal și MDF. Comoda este în versiunea color a pinului andersen.
Dimensiuni
| Lăţime: | 88 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 46 cm |
| Înălţime: | 97 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Rustic |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Aranjare | Doar cu sertare |
| Număr sertare | 4 - 5 sertare |
| Echipat cu | 1-piesă |
| Înălțime | 97 cm |
| Lățime | 88 cm |
| Greutate | 42 kg |
| Producător | Zondo |
Recomandăm

HOMCOM Comoda cu Sertare, Unitate de Organizare si Depozitare cu 5 Sertare, cu Manere, pentru Dormitor, Camera de Zi, Alb
Fără picioare
În stocLivrare gratuită
Comodă albă înaltă 50x120 cm Bodo – Tvilum
120×50×39 cm, cu sertare, din lemn masiv
Livrare gratuită
Comodă modernă cu 5 sertare, 80x40x120,5 cm, alb
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stoc
Comodă Asha 200 cm cu patru uși - artisan / rivier stone mat
Mată, decor stejar, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
Comodă modernă cu 6 sertare, 120x40x78,5 cm, alb
În stoc
Comoda Tisa, 1 Sertar, 2 Usi, Stejar Sonoma, 80 x 35 x 100 cm
Mată, dreaptă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă cu 6 sertare, sertar de depozitare înalt | Aosom Romania
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă Modernă cu 4 Sertare, Unitate Sertar Depozitare cu Picioare din Aluminiu, 60x40x90 cm, Gri Închis
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă pentru pantofi 20 perechi, dulap pantofi cu 4 sertare rabatabile, rafturi detașabile și ajustabile, verde | Aosom Romania
Cu sertare, cu picioare, combinată
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă cu 4 Sertare din Lemn MDF, Comodă Modernă cu Mânere și Picioare Aurii, 60x40x96 cm, Alb | Aosom Romania
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Comoda Creta, 2 Usi, Stejar Sonoma, 80 x 42 x 90 cm
80×80×80 cm, cu ușă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

