Recomandăm
Patut cu un pat suplimentar Culoare Gri , 90x200, AUSTIN NEW
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 1.834 RON
- 03.04.2024 - 1.834 RON
- 15.01.2024 - 1.770 RON
Descrierea produsului
Material Lemn Masiv / MDF: Gri Dimensiuni Lățime: 206 cm Adâncime: 99,6 cm Înălțime: 93,5 cm Suprafața de dormit: 90 x 200 cm Înălțimea saltelei pentru pat suplimentar max.12 cm Design Cu trei sertare Livrat cu somieră cu lamele, fără saltea Opțiunea de a achiziționa o saltea din gama noastră Se livrează dezasamblat
Specificații
| Cu spațiu de depozitare | Da |
|---|---|
| Pat suplimentar | Da |
| Material | PAL |
| Set | Cu somieră |
| Volum | 0.27870750 |
| Ambalare | 1 |
| Spatiu de depozitare | Cu sertare, Cu spatiu de depozitare |
| Latime | 206,8 cm |
| Inaltime | 93,5 cm |
| Adancime | 99,6 cm |
| Extensibila | Cu extensie |
| Dimensiune saltea | 90 x 200 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut ELIVINE albă Dimensiunile lenjeriei: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc
Lenjerie de pat pentru patut copii din bumbac Culoare alb, ORCA ROZ
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc



