



Decorațiune LED de Crăciun în formă de stea. Număr de leduri: 10. Culoarea luminii: alb cald. Baterii: 2 tip AA (neincluse).
| Sursă de alimentare | Baterii |
|---|---|
| Tip | Decorațiuni de Crăciun |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, neincluse/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 3 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,3 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Series | FAUNA Eglo |
| Producător | Eglo |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită