
Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocMaterial Compoziția de acoperire: 100% Polyester Material de acoperire: Catifea (Velur) Culoare: Violet Vintage - Lincoln 63 Dimensiunile Taburetului Lăţime: 90 cm Adâncime: 65 cm Înălţime: 44 cm
| Stil | Retro |
|---|---|
| Material tapițerie | Textil |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Forma | Rotundă |
| Material | Tapițate |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Inaltime | 44 cm |
| Latime | 90 cm |
| Adancime | 65 cm |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Materialul husei | Catifea raiată |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc