



Instalație de Crăciun potrivită pentru decorarea locuinței în perioada Crăciunului. Potrivită pentru uz interior și exterior. Datorită intensității scăzute a luminii, este utilizată sub formă de corp de iluminat decorativ. Prevăzută cu un temporizator de 6 ore/18 ore – după 6 ore de la pornire, se oprește automat, iar după 18 ore se pornește din nou. Număr de leduri: 160. Lungimea segmentului luminos: 16 m. Lungimea cablului de alimentare: 3 m. Pentru brazi cu înălțimea de 180 cm. Funcții: 72 de moduri, RGB, control la distanță. Culoarea instalației: negru.
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
|---|---|
| Tip | Lanțuri de Crăciun/Lanț de exterior |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Grădină și alei |
| Stil | Decorativ |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Control la distanță |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | CHAIN Emos |
| Producător | EMOS |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc