


Decorațiune LED de Crăciun în formă de tren. Număr de leduri: 4. Pentru interior. Funcție de temporizare. Culoarea luminii: alb cald. Funcționează cu 2 baterii tip AAA (neincluse).
| Sursă de alimentare | Baterii |
|---|---|
| Tip | Decorațiuni de Crăciun |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, neincluse/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 5000 h |
| Tensiune | 3 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,24 W |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Series | YULETIDE Eglo |
| Producător | Eglo |

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită