Recomandăm
Coltar Culoare Verde, MOON Varianta de canapea: Colt Stanga
Dimensiuni 87×270×155 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 3.358 RON
- 01.08.2025 - 3.358 RON
- 01.07.2025 - 3.302 RON
- 10.02.2025 - 3.145 RON
- 09.12.2024 - 3.358 RON
- 04.11.2024 - 3.190 RON
- 15.01.2024 - 4.828 RON
Descrierea produsului
Aspectul Colțarului Design: Colțar, Colțar în L Culoare: Verde Olive - Kronos 17 Țesătură: Kronos Materialul Colțarului Țesătură structurată Moale la atingere Certificat OEKO-TEX Material: 100% Poliester Gramaj: 270 g/m2 (+/- 5%) Test Martindale: 50 000 Dimensiunile Colțarului Lățime: 270 cm Adâncime: 155 cm Înălțime: 87 cm Adâncimea șezutului: 85 cm Echipament Extensibil: Nu Perne: În spătar Cotiere: Ferme Taburetul nu face parte din setul de canapele. Furnizat dezasamblat. Kronos Suprafața catifelată și moale, cu fir scurt, plasează țesătura Kronos printre așa-numitele țesături din velur. Țesătura este plăcută la atingere și se caracterizează prin reflexii subtile și un efect de umbrire. Datorită proprietăților sale, Kronos este folosit ca material de tapițerie. Avantajul țesăturii Kronos este și rezistența la lumină. Culorile nu își schimbă aspectul în mod semnificativ în timpul expunerii la lumina naturală. Recomandăm curățarea cu produse speciale pentru mobilier tapițat. Este realizat din 100% poliester cu o greutate medie de 270 g/m2. Un parametru important pentru țesături este rezistența la rupere și rezistența la abraziune, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că, după un anumit număr de cicluri, țesătura se uzează. Cu cât numărul este mai mare, cu atât țesătura este mai rezistentă. Numărul de cicluri Martindale pentru Kronos este de 50.000. Țesăturile obișnuite, de uz casnic, au aproximativ 20.000 de cicluri.
Dimensiuni
| Lăţime: | 270 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 155 cm |
| Înălţime: | 87 cm |
Specificații
| Varianta colț | În stânga, În dreapta |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Cu picioare | Da |
| Stil | Modern |
| Cu taburet | Da |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Tip spătar | Jos |
| Varianta de canapea | Colt Stanga |
| Inaltime | 87 cm |
| Latime | 270 cm |
| Adancime | 155 cm |
| Picioare | Cu picioare |
| Varianta de colt | Colt Stanga, Colt dreapta |
| Marime | Multe locuri |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Covoras de baie pentru Hoteluri Culoare Alb, Deluxe 50 x 70 cm
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac Excavator alb
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 200x220 cm si 2 bucati de perne matlasate 50x70 cm
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc













