Recomandăm
Fotoliu cu taburet Patchwork, ASTRID
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 1.906 RON
- 03.04.2024 - 1.906 RON
- 15.01.2024 - 1.821 RON
Descrierea produsului
Material fotoliu și taburet Țesătură: Patchwork N1Lemn: Fag Dimensiune Fotoliu Lățime: 86 cmAdâncime: 72 cmÎnălțime: 105 cmGreutate susținută: 120 kg Dimensiune Taburet Lățime: 53 cmAdâncime: 53 cmÎnălțime: 42 cmGreutate susținută: 90 kg Livrat dezasamblat.
Specificații
| Cu suport picioare | Da |
|---|---|
| Tip | Fotolii pentru TV |
| Material | Stofă |
| Stil | Rustic |
| Picioare | Lemn |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Extensibila | Fara extensie |
| Greutatea de incarcare a fotoliului | 120 kg |
| Greutatea de incarcare a taburetului | 90 kg |
| Dimensiunile fotoliului | 86 x 72 x 105 cm |
| Dimensiunile bazei | 53 x 53 x 42 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut ELIVINE albă Dimensiunile lenjeriei: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc














































