






Dimensiuni 113×90×42 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.499 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Piesă de design și practică, cu șase sertare, potrivită pentru dormitor, living sau birou.
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 42 cm |
| Înălţime: | 113 cm |
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Picioare | Fără picioare |
| Material mânere | Plasticic |
| Partea din spate: | HDF (3 mm) |
| Vedenie: | Cu bile |
| Aranjare | Doar cu sertare |
| Formă | Înguste |
| Număr sertare | 6 și mai multe sertare |
| Echipat cu | 1-piesă |
| Înălțime | 113 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Greutate | 75 kg |
| Producător | Zondo |

Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stoc
Fără picioare
În stocLivrare gratuită
Mată, dreaptă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
120×120×120 cm, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
80×80×80 cm, cu ușă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu sertare, lucioasă, cu sistem deschidere culisant
În stocLivrare gratuită