


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii. Cu un singur corp de iluminat se poate crea propria scenă. Cu sursa de lumină LED SceneSwitch se poate alege din trei moduri de iluminare posibile. Este suficientă folosirea întrerupătorului existent. Față de corpurile de iluminat LED standar, acest produs oferă mai multe opțiuni de setare, fără să fie necesară instalarea unui variator de tensiune.
| Funcție | Luminozitate reglabilă treptat/Tehnologie LED |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 1300 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Baie/Grădină și alei/Foisor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Series | SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive |
| Producător | Philips |



De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stoc
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, de tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Din metal, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stoc
De perete, de tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită