
180 RON
Ghiveci PE clasic, rotund, imitatie piatra, model VAZA S, O370 x 400 (mm)
Rotund, de exterior, clasic
Dimensiuni 20×20×20 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 61,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Acest recipient imită fidel împletitura din ratan și puteți păstra în el orice ghiveci neaspectuos. Va decora orice terasă, balcon sau grădină. Potrivit pentru utilizarea pe tot parcursul anului, în spații exterioare și interioare. Inclusiv cu o inserție neagră cu volul de 5 l.
| Lăţime: | 20 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 20 cm |
| Înălţime: | 20 cm |
| Tip | Clasice |
|---|---|
| Dimensiuni | Mici, Medii |
| Tipuri de plante | Pentru ierburi aromatice |
| Formă | Pătrata |
| Material | Plastic, Ratan |
| Culoare | Gri |
| Amplasare | De interior, De exterior |
| Rezistente la îngheț | Da |
| Mărime | M |
| Volum | 6,8 l |
| Producător | 4-Home |

Rotund, de exterior, clasic

Rotund, de exterior, clasic

Rotund, de exterior, din metal