
Philips Oglindă cosmetică reglabilă cu LED, 4,5W, 5V, seria MIRROR LED
De perete, de masă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Oglindă cosmetică reglabilă cu iluminare LED.Intensitatea luminii poate fi ajustată prin atingerea senzorului de pe corpul lămpii.Încărcare prin port USB.Durata bateriei: luminozitate maximă: 3,5 h, luminozitate minimă: 28 h.Dispozitivul respectă cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii.
| Tip | De masă, De perete |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Durata de viață a bateriei | 28 h |
| Stil | Altele |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat/Control tactil |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K/4000 K/5000 K |
| Flux luminos total | 60 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 95 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,5 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | MIRROR Philips, ACTION Philips EC |
| Producător | Philips |

De perete, de masă
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu lupă, de masă
În stocLivrare gratuită
De perete, cu lupă
În stocLivrare gratuită

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lupă, de masă
În stocLivrare gratuită
De perete, cu lupă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu lupă, de masă
În stocLivrare gratuită
Cu lupă, de masă
În stocLivrare gratuită

De perete, cu lupă, de masă
În stocLivrare gratuită

De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Cu lupă
În stoc
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete, cu lupă, de masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu lupă
În stocLivrare gratuită
De perete, cu lupă
În stoc
33×13 cm, de perete, cu lupă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită