


Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 164,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aceste coşuri de sortare a deşeurilor vă vor ajuta să sortaţi sticla, hârtia şi materialele plastice. Se livrează ca set de trei coşuri, fiecare având un volum de 30 l. Coşurile au corpul de culoare neagră, diferenţiindu-se prin culoarea capacului. Aceste coşuri sunt fabricate din plastic rezistent şi la temperaturi joase, putând fi utilizate atât în spaţii interioare cât şi în cele exterioare.
| Lăţime: | 39 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 39 cm |
| Înălţime: | 33 cm |
| Formă | Dreaptă |
|---|---|
| Tip | Sortare deșeuri, Deșeuri mixte |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 25 -50 l |
| Culoare | Negru |
| Număr de piese într-un set | 3 buc. |
| Volum | 30 l |
| Producător | 4-Home |
Recenzii ale utilizatorilor
Capacul basculant este imobil, manipulare deficitară a deșeurilor

Touch control, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Touch control, rotund, pentru deșeuri mixte
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, pentru deșeuri mixte
În stoc
Drept, de sortare a deșeurilor, din plastic
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, rotund
În stocLivrare gratuită