Philips Massive 53284/48/16 - LED Lampa spot TWEED 4xLED SMD/3W/230V
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Componentă LED de schimb max 4W.
Specificații
Tipul de  bec recomandatLED
Putere230V
TipAplicate
CuloareGri
Flux luminos total670 lm
Puterea maximă de intrare a sursei3 W
Puterea de intrare a sursei3 W
Temperatură de culoare2700 K
Culoarea luminiiAlb cald
Tensiune230 V
Consumul total de energie al corpului de iluminat12 W
Perioadă de garanție60 luni
FuncțieTehnologie LED
Becuri incluseDA (LED)
Echivalent cu un bec convențional45 W
LocDormitor/Cameră de zi
Grad de protecție ipIP20
StilAltele
SocluModul LED integrat
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Număr de becuri4
SeriesTWEED Philips
ProducătorPhilips
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54