Top Light Lucy KL C - LED Lampa cu clip LUCY LED/5W/230V
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
ModelDe  birou
Cu  clemă/cleșteDa
Culoarea luminiiCaldă
Puterea de intrare a sursei5 W
Puterea maximă de intrare a sursei5 W
LocCameră de lucru
Echivalent cu un bec convențional40 W
Tensiune230 V
Perioadă de garanție36 luni
SocluModul LED integrat
Temperatură de culoare3000 K
Becuri incluseDA (LED)
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total420 lm
TipLampă cu clemă
FuncțieTehnologie LED
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Metodă de conectarePentru priză
Consumul total de energie al corpului de iluminat5 W