







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 141.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Tensiune | 230 V |
| Număr de becuri | 1 |
| Orificiu de montare | 90 mm |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Puterea de intrare a sursei | 11 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 11 W |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 11 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Adâncimea de încastrare | 35 mm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Series | PINEDA Eglo |
| Producător | Eglo |

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil scandinav, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită