Eglo 95568 - LED Plafoniera LASANA 1 LED/24W/230V
De la 360 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
Către e-shop
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Putere24V
FormăPătrată, Atipică
AmplasareLiving și  dormitor
Număr  surse de  iluminatUnu
CuloareAlb
Tensiune230 V
SocluModul LED integrat
Durata medie de viață a sursei25000 h
Temperatură de culoare3000 K
Becuri incluseDA (LED)
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total2520 lm
Puterea maximă de intrare a sursei24 W
LocCameră de zi
FuncțieTehnologie LED
Echivalent cu un bec convențional150 W
Puterea de intrare a sursei24 W
TipPlafonieră
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Consumul total de energie al corpului de iluminat24 W
Număr de becuri1
Culoarea luminiiAlb cald
Perioadă de garanție60 luni
SeriesLASANA Eglo
ProducătorEglo
Produse similare
Eglo 32001 - Plafonieră LED PAWEDO 1 4xGU10-LED/3W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimmabilă ABRO LED/49W/230V, crom lucios
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 95567 - LED Plafoniera LASANA 1 LED/13,2W/230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
Eglo 75255 - Plafonieră LED MOSANO, 4 x LED / 3,8 W / 230 V, crom mat
În stoc
Eglo 95221 - LED Plafoniera AMONDE 5xLED/6W/230V
Searchlight 11525-5GO - Lustră aplicată ASTRAL 5xG9/33W/230V, aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Spot LED Eglo 93678 ZERACO 4xGU10/5W/230V
Spot de tavan negru cu sticlă fumurie cu 3 lumini - Domo
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Eglo 96327 - Lustră aplicată LED VALMORA 4xLED/5W/230V
Eglo 96094 - LED Plafonier PERTINI 3xLED/4,2W/230V
Eglo 99363 - Plafonieră LED MASIANO 3xLED/3,3W/230V
Plafonieră HEXA 3xE27/60W/230V argintie