




Corp de iluminat direct de la producătorul Eglo în stoc la prețul de 224.90 lei și garanție de 3 ani.
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
|---|---|
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,2 W/3,3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3,2 W/3,3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1280 lm |
| Tip | Spot |
| Tensiune | 230 V |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6,5 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Număr de becuri | 3 |
| Series | CARDILLIO Eglo |
| Producător | Eglo |

Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită




Smart
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită