Eglo 95487 - LED Plafoniera TORONJA LED/24W/230V
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Putere24V
FormăRotundă
AmplasareLiving și  dormitor
Număr  surse de  iluminatUnu
CuloareAlb
TipPlafonieră
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei24 W
Grad de protecție ipIP20
Becuri incluseDA (LED)
SocluModul LED integrat
Temperatură de culoare3000 K
Flux luminos total2500 lm
Durata medie de viață a sursei25000 h
FuncțieTehnologie LED
LocDormitor
Echivalent cu un bec convențional150 W
Puterea de intrare a sursei24 W
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Consumul total de energie al corpului de iluminat24 W
Număr de becuri1
Culoarea luminiiAlb cald
Perioadă de garanție60 luni
SeriesTORONJA Eglo
ProducătorEglo
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu