



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Rabalux pe care îl avem în stoc la prețul de 162.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | NU |
| Soclu | E14 |
| Număr de becuri | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Loc | Dormitor |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Series | SOMA Rabalux |
| Producător | Rabalux |
Recenzii ale utilizatorilor
conectat imediat, serviciu excelent
Exact așa cum mi-am dorit.

Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart
În stoc
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din crom
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Cu finisaj din crom, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil rustic, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită