

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 90.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Formă | Pătrat |
| Tensiune | 230 V/12 V |
| Tip | Spot |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 480 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Loc | Dormitor |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Series | BREA Eglo |
| Producător | Eglo |

Orientabil, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită