Prezent 39019 - Lampa LED exterior NEBRASKA LED/7W/230V
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Specificații
TipLampă de exterior
Echivalent cu un bec convențional55 W
LocGrădină și alei
StilRustic
Consumul total de energie al corpului de iluminat7 W
Culoarea luminiiAlb cald
Perioadă de garanție36 luni
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei7 W
Durata medie de viață a sursei20000 h
Temperatură de culoare3000 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP44
Flux luminos total600 lm
FuncțieTehnologie LED
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei7 W
Numărul ciclurilor de comutare20000 ON/OFF
Unghiul fasciculului luminos120 °
Indicele de redare a culorilor (cri)75 Ra
SeriesNEBRASKA Prezent
ProducătorPrezent
Cele mai bune produse de la Luminam.ro
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu