
180,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuităCorp de iluminat direct de la producătorul Prezent în stoc la prețul de 327.90 lei și garanție de 3 ani.
| Tip | Lampă de exterior |
|---|---|
| Echivalent cu un bec convențional | 55 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Stil | Rustic |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 600 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 7 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 75 Ra |
| Series | NEBRASKA Prezent |
| Producător | Prezent |

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită