



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Rabalux pe care îl avem în stoc la prețul de 535.58 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 2360 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 160 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Series | ANTONIA Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu o sursă de iluminat, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită


De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc