
Aplică LED pentru oglindă de baie Rabalux LED/7,5W/230V IP44
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat este potrivit pentru iluminarea oglinzii din baie si aceasta datorita gradului de protectie IP mai ridicat (IP44) si luminii albe (4500 K). Se poate monta in trei modalitati: pe perete, pe dulap sau pe oglinda.Corpul de iluminat este livrat cu o sursa de lumina LED foarte economica.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 4500 K |
| Flux luminos total | 640 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 8 W |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Puterea de intrare a sursei | 8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Series | TITULKA Nástěnka, GILA Top Light |
| Producător | Top Light |

Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44, diametru
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, atipic, în set
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, de tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
De perete, de tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De perete, de tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc