Top Light GILA LED XL - LED Aplica perete baie LED/8W/230V
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
TipDe  perete
Cu  protecție  ip44Da
LățimeLăţime
CuloareAlb
StilAltele
LocBaie
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP44
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei8 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Temperatură de culoare4500 K
Flux luminos total640 lm
Durata medie de viață a sursei20000 h
Tensiune230 V
Perioadă de garanție36 luni
Consumul total de energie al corpului de iluminat8 W
Culoarea luminiiAlb natural
Puterea de intrare a sursei8 W
Echivalent cu un bec convențional45 W
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
SeriesTITULKA Nástěnka, GILA Top Light
ProducătorTop Light
Produse similare
Aplică LED pentru baie Ledvance ORBIS FLAME 3xLED/5,5W/230V IP44 crom
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED de exterior Eglo 901445 ROVITO 17,2W/230V 30x57 cm IP44 negru
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Top Light Yukon XL - LED Corp de iluminat perete baie LED/12W/230V
De perete
Aplica LED de baie SPLASH, 21W, 230V, IP44