Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 305,4 RON la 374,79 RON:
Ideal Lux - Pendul LED LOOK, 1x GU10/7W/230V, CRI 90, Ø 6 cm, negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 305,4 RON până la 374,79 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 305.40 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Bucătărie, Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Formă | Rotundă |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Loc | Dormitor/Bucătărie/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 28 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 540 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | LOOK Ideal Lux, ESSENCE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Pendul LED design minimalist Pro Extra negru
În stil scandinav, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pendul design modern decorativ FIBERGLASS D-40cm
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ondaluce - Pendul pe cablu NOA, 1xGU10/20W/230V, diam. 5,5 cm, auriu
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustr LED TUBA 3xGU10/4,8W/230V cablu, gri/crom lucios
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Duolla - Lustră pe cablu CANNES 1xE27/15W/230V d. 50 cm argintie/cupru
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Brilagi POKER 3xGU10/25W/230V bej
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu AURORA 8xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Eglo 31602 - Lustra cu cablu MASERLO 1xE27/60W/230V
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă suspendată industrială, 25 W, arămiu, 32 cm, E27, rotund
Cu abajur, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu BUGATTI 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Briloner 4712-037 - Lustră pe cablu 3xE27/25W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Duolla - Lustră pe cablu CANNES 1xE27/15W/230V d. 50 cm argintie
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu PASTELO 3xG9/12W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu PASTELO 5xG9/12W/230V alb
Cu abajur, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Eglo 900429 VALDIOLA 1xE27/40W/230V
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Sollux SL.1175 PASTELO 5xG9/8W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Searchlight 23147-8SB - Candelabru suspendat cu cablu ROCKY, 8xG9/33W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu OLLY 3xE14/25W/230V Globo 21002-3H
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Duolla ROLLER 1xE27/40W/230V d. 40 cm gri
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea Japandi bej cu abajur din țesătură crem - Bida
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustr ELLIE 3xE27/60W/230V alb, montaj plafon
Din lemn, cu abajur, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Globo 15908-3G - Lustră pe cablu WEMMO 3xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Candelabru LED suspendat pe cablu ODEON LED/39W/230V CRI 90 bej/alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată Japandi bej cu abajur din in cu 3 lumini - Fedde
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Lampă pendantă rustică albă cu abajur din bumbac gri deschis 50 cm - Combi
Din lemn, cu abajur, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu BRUNO 10xLED/4,8W/230V Leuchten Direkt 15206-95
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată cu abajur din catifea roz cu auriu 40 cm - Combi
Cu abajur, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu YORU 1xG9/8W/230V 70 cm neagră
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustr ELLIE 5xE27/60W/230V alb/buc montat pe tavan
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Eglo 31575 PASTERI 1xE27/60W/230V
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Globo 48046D3 ZARA - Plafonieră LED aplicată, 24W, 230V, 3000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu SFERA 1xE27/60W/230V d. 50 cm auriu
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Atmosphera - Lustră suspendată cu cablu pentru copii PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm roz
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru copii CLOUD 4xE27/15W/230V albastru
De tavan
În stocLivrare gratuită


