


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumina se îndreaptă într-o direcție nouă – EGLO connect Nu este nevoie de Wi-Fi sau de adaptor pentru acest produs. Produsul poate fi configurat cu telefonul/tableta sau cu telecomanda. Dispune de tehnologie Bluetooth cu consum redus de energie. Aplicație gratuită pentru Android și iOS – AwoX SmartCONTROL. Culoarea luminii poate fi reglată de la 2.700 K alb cald la 6.500 K alb rece. Oferă 16 milioane de culori la alegere cu funcția RGB. Luminozitate reglabilă treptată (0-100%). Dispune de setări de culoare preselectate. Opțiune de setare a timpului pentru pornirea și oprirea corpului de iluminat. Funcția disco schimbă atmosfera luminoasă în funcție de muzica aleasă (în baza ritmului), stocată pe telefon/tabletă. Produsul poate fi controlat simultan cu telecomanda și telefonul mobil. Telecomanda nu este inclusă, dar poate fi cumpărată separat.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoarea luminii | Rece |
| Culoare | Gri |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/RGB/Control prin telefon |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5,4 W |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Orificiu de montare | 108 mm |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5,4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Adâncimea de încastrare | 30 mm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 700 lm |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,4 W |
| Formă | Rotund |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Series | FUEVA-C Eglo |
| Producător | Eglo |

- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stoc
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu întrerupător
În stoc
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Rotundă, atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită