





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 162.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Încastrate |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Stil | Altele |
| Adâncimea de încastrare | 100 mm |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Orificiu de montare | 70 mm |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 3 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,5 W |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | MYLIVING DONEGAL Philips |
| Producător | Philips |

- bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, smart, cu lumină caldă
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, din metal
În stoc
De 230V, pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită