



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | GU10 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,5 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Stil | Altele |
| Series | MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips |
| Producător | Philips |

- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil retro, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 24V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil retro, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită