
Spot Brilo RETRO 4xE14/25W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil retro
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampa spot ajustabila, fabricata din materiale de inalta calitate.Potrivit pentru toate incaperile.Fabricat din metal.Becurile nu sunt incluse in pachet.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5,5 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Becuri incluse | NU |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | GU10 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Număr de becuri | 2 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | MYLIVING PAISLEY Philips P0, MYLIVING PONGEE Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, orientabil, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil retro
În stoc
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, în stil industrial, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită