

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă, Atipică |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu, Seturi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 160 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2350 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | SUEDE Philips |
| Producător | Philips |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 24V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, control de la distanță, de 230V
În stoc
Pătrată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită